Antik çağlarda Pasifus Koduratüs ve Aktifus Erektus

Antik çağlarda aktiflik pasiflik ve aktif pasif ırkı

Antik çağlarda Pasifus Koduratüs

ilk çağlarda yaşayan pasif gay ırkıdır. Özellikle pasif olmalarıyla bilinen Pasifus koduratüs Pompokus Koduratüs olarakta bilinirdi ve aslında günümüzdeki homo erektus insan ırkının pasif erkek versiyonudur😆😂. Yani pasiflik İlk çağlardan beri aynı isimle devam ediyor.

Antik çağlarda Aktifus Erektus

İlk çağlarda pasiflere aktiflik yaparak ve doğada erkeklik yaparak gezen günümüzdeki homo erektusun antik aktif türü 😍😘 Aktifus Erektus İlk çağlarda güçlü dev cüsseli full kıllı vücutlarıyla erkeklikte sınır tanımıyorlardı. Farklı coğrafyalarda uzun ince çok kaslı ve full kıllı türevlerine de rastlanmıştır. Genel olarak Pasifus koduratüs türündeki pasif erkekleri tatmin ederler ve tatmin olurlardı.

Antik çağlarda aktiflik ve pasiflik

Pompoakus Koduratüs ilk çağlarda kırlarda ve ovalarda yemek, su ve aktifus arayışı için gezerlerdi. Bu kırlarda barrakları genel olarak erekte gezen Aktifis Erektuslar kendilerine domelen Pasifus Koduratüsleri hemencecik fiker domelen kötlere hayır demezlerdi. O dönemde pasifus koduratüsler bir hayli az sayıdaydı ve sıklıkla azgın dönemlerine girdikkerinde ovalarda ve dere kenarlarında ulu orta dönelip pompa isterlerdi. Kim var kim yok demeden grup halinde gezen Aktifuslara domeliverirlermis. Ve gurup olarak pasife koydukları için doğada pompa sesleri yayılırmış. Efsaneye göre Pasifus koduratüslere o dönemde Pompokus koduratüs ismi bu yüzden verilmiş.

Alttaki videoda eşcinselliğin son 100 yılını konu alan sanat sergisini izleyebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: